Блог компанії Вікна-Піт

Як перевірити оригінальність профілю REHAU?


Багато фірм, які хочуть заробляти на світовому імені відомої компанії, грішать підробкою іменитих брендів. Віконна сфера не виняток!

На сучасному ринку підробку зустріти простіше простого і ніхто від цього не застрахований. З огляду на те, що купуючи пластикові вікна, покупець не може зробити експертизу на справжність - це дійсно проблема. ОкнаПит піклується про своїх клієнтів, тому в цій статті ми розповімо, як переконатися в тому, що ви купили оригінальні вікна від REHAU.

1) Напис REHAU на профілі стулки. Зверніть увагу, що з початку 2015 року всі профільні системи мають просто напис REHAU без уточнення типу системи;
2) Захисна плівка з написом REHAU на зовнішній стороні вікна;
3) Наявність заводського маркування в пазу штапика або ущільнювача, в якому зашифровані тип профільної системи, дата виробництва, країна походження і навіть номер екструдера та робоча зміна.

Варто звернути увагу на те, що іноді маркування може бути нанесено на зовнішню сторону профілю рами. Це робиться в тому випадку, якщо символи не поміщаються в тоненький паз. Тому іноді слід шукати маркування перед монтажем на зовнішній стороні рами. Саме маркування наноситься струменевим промисловим принтером, а не лазерним гравіюванням і тому при протиранні вона може просто стиратися.

Хотілося б підсумувати та сказати, що наявність сертифікату звільняє кінцевого споживача від необхідності вдаватися в подробиці техпроцесу і намагатися розбиратися з якістю комплектуючих, складання і монтажу. За вас це вже зробило REHAU.

Будьте обережні та уважні!