Якщо говорити про зламобезпеку, практика показує, що якщо зробити все правильно - вікно зловмисникам не відкрити без руйнування склопакету. Тут з двох бід вибирати потрібно меншу: або змінюємо вікно, але всередину ніхто не проникає, або вікно залишається відносно працездатним, але у квартиру залазять за хвилину. Ціна питання - приблизно 200-500 грн на стулку - дивлячись, як і що робити. Ґрати - найнадійніше рішення, але псують вигляд з вікна, проблема з москітками і, найголовніше, під час пожежі блокують можливі шляхи евакуації. Можна ще встановити захисні ролети, але за ціною порівнюється з новими вікнами.
Як сховатися від сторонніх очей і зберегти світловий потік? На жаль, немає такого ідеального рішення. Екзотичні варіанти, типу електрохромного скла не розглядаємо, з огляду на недоладності цінника. Дзеркальні та тоновані пакети з реф-склом приводять до суттєвого затінення в приміщенні. Якщо в яскравий літній день це те, що треба, то в похмуру погоду доведеться жити вдень зі світлом. Практика - вішайте жалюзі. Вибір зараз величезний: вертикальні, горизонтальні, ролетні і т.д.
Звукоізоляція - справа взагалі тонка! За ціною майже бездонна, а за результатами - непередбачувана. В принципі, звичайний 2-х камерний склопакет (3 скла) вже дуже сильно знижує проникнення шуму у квартиру. З іншим можна чаклувати дуже глибоко - про це раніше тут вже багато було написано - але це все досить витратні рішення! Застосування скла різної товщини триплексу. Профілі з трьохконтурним ущільненнями в притворах, фурнітура, що приховано лежить - це все змусить Вас пристойно розщедритися. А який за фактом результат Ви отримаєте - ніхто гарантувати не може :)