Блог компанії Вікна-Піт

Як вибрати найкраще вікно для вашого дому?

Вам може здатися, що конструкція вікон - достатньо проста - скло, рама, ручки. Але це далеко не так! Вікна різних виробників відрізняються один від одного як по технологіях виготовлення, так і за ціною. Коли ви вибираєте вікна відомого виробника, ви платите не за ім’я, а за якість та довговічність.

Основними вимогами до пластикового вікна є: енергоефективність, здатність захищати приміщення від холоду, забезпечувати комфортне освітлення, шумоізоляцію, довговічність та естетичність.

Вибираємо пвх-профіль.
В першу чергу звертаємо увагу на кількість повітряних камер і контурів ущільнення, товщину зовнішньої стінки профілю, максимальну ширину, стабільність геометрії, армування та естетичні параметри. Чим вище камерність профілю, тим вище тепло шумоізоляція. Профіль зазвичай має від 3 до 6 повітряних камер.

Варто приділити особливу увагу армуванню ПВХ-профіля, адже саме армування впливає на жорсткість конструкції та довговічність. При армуванні повинен використовуватися тільки оцинкований метал, товщиною 1,5 мм.

Вибираємо склопакет.
Зверніть увагу на те, що товщина скла повинна бути 4мм. Будьте уважні, дуже часто недобросовісні віконні компанії замість 4 мм встановлюють скло 3мм.

Нижче ми наведемо декілька перевірених профільних систем від REHAU:

1. Надійний та економічний профіль REHAU ECOSOL 60, який підходить для виготовлення стандартних дверей і вікон, балконів і лоджій;

2. 7-ми камерний ПВХ профіль REHAU SYNEGO з підвищеною термоізоляцією, який дозволяє виготовляти вікна на 50% тепліше;

3. Стандартна п’ятикамерна система REHAU EURO 70, що поєднує в собі хорошу звукоізоляцію, захист від шуму та пилу;

4. П’ятикамерна система класу люкс REHAU BRILLANT DESIGN.