Блог компанії Вікна-Піт

Чому ми рекомендуємо вікна з профілю REHAU


На сьогодні REHAU є авторитетом у віконній галузі та багаторічним лідером продаж в Україні та у світі. Все це було досягнуто завдяки грамотному співвідношенню ціни та якості, шорокій лінійці профілей, наявності як бюджетної пропозиції для недорогих МПВ, так і інноваційних технологій. Сьогодні ми розповімо вам, чому варто вибрати саме вікна для недорогих МПВ Високий рівень звукоізоляції. Частіше за все з проблемою шуму зіштовхуються жителі великих міст, де вікна квартири можуть виходити на міські автомагістралі: стадіони, аеропорти, дитячі майданчики і т.п. Завдяки конструкції профілю з двоконтурним ущільненням стулки (а в більш сучасних системах - і з трьохконтурним ущільненням притвору) вікна REHAU створять комфорт для вас та вашої сім’ї.

Екологія. Вікна REHAU відповідають самим сучасним європейським нормам безпеки, а також чинному санітарному законодавству України (про що отримано відповідний висновок санітарно-епідеміологічної експертизи). Завдяки переходу на інноваційну технологію виробництва компанії вдалось відмовитися від використання в виробництві профілю солей свинцю. Тому вікна REHAU можна рекомендувати до використання в дитячих закладах, школах, лікарнях і т.д.
Довговічність. Профіль REHAU - ваш вибір на довгі роки. Сьогодні проектний термін експлуатації вікон REHAU - не менше 25 років. Цікавий факт: нещодавно в Німеччині було демонтовано одне з перших вікон REHAU, яке справно прослужило господарям близько 50 років!

Но основное преимущество окон REHAU в том, что это единственный производитель Але основна перевага вікон REHAU в тому, що це єдиний виробник віконних ПВХ-систем, що розробив, впровадив і успішно підтримує спеціальну програму сервісної підтримки кінцевого замовника. Простіше кажучи, будь-які інші виробники профілю дбають тільки про якість профілю. І яким буде вікно з цього профілю, як його встановлять і як воно буде працювати протягом терміну своєї служби - нікого особливо не цікавить. Тільки REHAU, створивши службу техпідтримки, готовий гарантувати замовнику якісну роботу не тільки профілю, а й усього вікна в цілому. Багато в чому це забезпечується завдяки наявності програми «Авторизованого партнерства», в рамках якої, фахівці REHAU регулярно інспектують виробництва фірм-виробників вікон на предмет відповідності широкому переліку технічних вимог, серед яких контрольними є параметри від температури повітря в складальному цеху до товщини армуючого профілю і теплопередачі склопакетів.

Замовити вікна REHAU можна в компанії ОКНА ПИТ. Якщо не можете визначитися з вибором вікна, звертайтеся за консультацією до наших фахівців - ми з задоволенням допоможемо максимально ефективно розв’язати Ваше віконне питання!